woensdag 23 mei 2012, Hardlopen met Hardloopkalender.nl

Hardlopen met Hardloopkalender.nl

AV Fortuna 2e Marathontestloop

Naam: AV Fortuna 2e Marathontestloop
 

Hou mij op de hoogte van wijzigingen en nieuws.
Datum: zaterdag 16 februari 2008
Plaats: Vlaardingen
Website: Ga naar de website
Training: Trainingsschema
Afstanden: 5 km - 10 km - 15 km - 20 km - 25 km - 30 km
Sportvoeding: Goed voorbereid aan de start van de AV Fortuna 2e Marathontestloop met SiS sportvoeding.
Overig: Al vele jaren staan testlopen op het programma van de langeafstandsgroepen naar een marathon. Evenals vorig staan de testlopen open voor niet leden. Omdat niet iedereen al een lange afstand aankan, is er de mogelijkheid om uit kortere afstanden te kiezen.

Aanvang van de testlopen is 10.00 uur.

Het parcours zijn ronde van 5 kilometer in de Broekpolder, elke kilometer is aangegeven. De start en finish is in de Broekpolder ca.1,5 kilometer van de baan. Een mooie gelegenheid om goed in te lopen

Er is een mogelijkheid om je aan te sluiten bij tempolopers. Zij zorgen ervoor dat er in jou gewenste tempo wordt gelopen. Het is verstandig je al bij de kleedkamers bij je tempolopers te melden zij brengen je naar de start. Makkelijk als je niet precies weet waar de start is.
Wijziging: Geef hier een wijziging of aanvulling door voor het loopevenement AV Fortuna 2e Marathontestloop
   

Inschrijven AV Fortuna 2e Marathontestloop

Inschrijven: Niet (meer) mogelijk via Inschrijven.nl.
   

Uitslagen AV Fortuna 2e Marathontestloop

Uitslagen: Uitslagen van Uitslagen.nl voor loopjes op zaterdag 16 februari 2008:

ACO VAN ELDEREN BOSCROSSLOOP OMMEN, Ommen
35e Februariloop, Bennekom
av Fortuna marathontestloop, Vlaardingen
van Splunder-Heinenoordtunnelloop, Oud Beijerland
KNAU jeugd cross noord, Anna Paulowna
Derde crosscompetitie, Soest

Staat het loopevenement AV Fortuna 2e Marathontestloop niet in dit lijstje, dan is de uitslag (nog) niet beschikbaar via Uitslagen.nl.
Meer Uitslagen...
   

Foto's AV Fortuna 2e Marathontestloop

  Foto's van hardloopevenementen

AV Fortuna 2e Marathontestloop website tools

laatste wijziging zaterdag 12 januari 2008
voeg toe aan MS Outlook (.vcs) 741 keer bekeken sinds zaterdag 12 januari 2008
stuur naar een vriend(in) Wijziging of aanvulling doorgeven
printen

Reacties op AV Fortuna 2e Marathontestloop

Er zijn nog geen reacties.