donderdag 24 mei 2012, Hardlopen met Hardloopkalender.nl
Handig
Loopagenda archief
Hardloopkalender
Hardlopen info
Hardlopen toplinks
Hardloopkleding
Hardlopen met Hardloopkalender.nl
1e Pallas Papendalcross
| Naam: |
1e Pallas Papendalcross
|
| |
Hou mij op de hoogte van wijzigingen en nieuws. |
| Datum: |
zaterdag 13 december 2008 |
| Plaats: |
Wageningen |
| Website: |
Ga naar de website |
| Training: |
Trainingsschema |
| Afstanden: |
1.25 km - 1.6 km - 2.25 km - 3.1 km - 4.65 km - 5 km - 6.15 km - 7 km - 9 km |
| Sportvoeding: |
Goed voorbereid aan de start van de 1e Pallas Papendalcross met SiS sportvoeding. |
| Overig: |
Er is een mutatie opgetreden bij de door Pallas georganiseerde Winter Bosloop op 13 december a.s. Deze gaat niet door en wordt vervangen door de Pallas Papendalcross op Papendal.
De organisatie van de Dorschkampcross, Papendal/NOC*NSF en Run2Day Arnhem hebben de handen ineen geslagen. Er is besloten de Dorschkampcross (parcours NK Cross 2007) uit Wageningen te verplaatsen naar het Nationaal Sportcentrum Papendal te Arnhem en verder te gaan onder de naam Papendalcross. De eerste Pallas Papendalcross staat gepland op zaterdag 13 december a.s..
Op het terrein van Papendal is een schitterend en zeer afwisselend parcours uitgestippeld dat voert over glooiende grasvelden en heuvelachtige bospaden. Alle ingrediënten voor een mooie cross voor deelnemers en publiek zijn aanwezig. Het programma is zeer breed opgezet: voor jong en oud en voor topper en recreant. Het is daarmee vergelijkbaar met de NK Cross 2007 en de Dorschkampcrossen. Het ‘Jeugdcrossfestival’ bestaat uit individuele wedstrijden en estafettes voor: scholieren, pupillen en D en C junioren. De nationale ‘Crossmeetings’ bieden zowel korte als lange crossen voor junioren A en B, senioren en masters. De ‘Trimlopen’ zijn voor iedereen zonder licentie toegankelijk.
Pallas’67 is de organisator van de wedstrijd, Papendal/NOC*NSF zorgt voor de faciliteiten en Run2Day Arnhem ondersteunt Pallas’67 bij de organisatie. De organisatie van de Papendalcross heeft als ambitie met de Papendalcross snel door te groeien tot aansprekende landelijke wedstrijd en denkt op het terrein van Papendal hiervoor betere mogelijkheden te hebben dan op de oude locatie.
Meer informatie volgt hier binnen enkele dagen.
|
| Wijziging: |
Geef hier een wijziging of aanvulling door voor het loopevenement 1e Pallas Papendalcross |
| |
|
Inschrijven 1e Pallas Papendalcross
| Inschrijven: |
Niet (meer) mogelijk via Inschrijven.nl. |
| |
|
Uitslagen 1e Pallas Papendalcross
| Uitslagen: |
Uitslagen van Uitslagen.nl voor loopjes op zaterdag 13 december 2008:Ameland Adventure Run, Nes Ameland3e cross crosscompetitie, HarderwijkACO Van Elderen BosCrossloop, OmmenPapendalcross, Arnhem40e Kralingerhoutloop Rotterdam, Rotterdamav Fortuna Halve Marathon, VlaardingenRun-2-Day Vlinderloop, HoutenStartbaanrun, SoesterbergKoude Polderloop, Nijkerk Gld Staat het loopevenement 1e Pallas Papendalcross niet in dit lijstje, dan is de uitslag (nog) niet beschikbaar via Uitslagen.nl.Meer Uitslagen... |
| |
|
Foto's 1e Pallas Papendalcross
1e Pallas Papendalcross website tools
Reacties op 1e Pallas Papendalcross
| Er zijn nog geen reacties. |